Veletrh Svět knihy 2018

Před námi je další možnost setkání a popovídání o knihách a psaní! Už ve čtvrtek se uskuteční má beseda na veletrhu Svět knihy, kam vás tímto srdečně zvu. Přijďte se podívat a dozvědět se něco víc o mé novince Dcera hvězd, ale i celkově o psaní knih. Samozřejmě si můžete připravit vlastní otázku a přinést si knížky k podpisu ;-)

Začínáme v 17 hodin v sálu fantasy a scifi dne 10. 5. 2018.
A aby toho nebylo málo, na veletrhu se můžeme vidět hned dvakrát! Nejen ve čtvrtek, ale i v sobotu! Dne 12. 5. 2018 se totiž uskuteční křest nové knihy paní Markéty Dočekalové s názvem O psaní - Chci vědět víc!, kterou vydala agentura a nakladatelství Mám talent. V knize se objevuje rozhovor s mou maličkostí, a proto budu na křtu knížky také přítomná. Navíc na křest navazuje i beseda s autory, takže myslím, že program je opravdu pestrý. Setkat se tu můžete i s dalšími spisovateli, tak neváhejte přijít!

Křest se bude konat v sobotu 12. května na veletrhu v Literární kavárně v 18 hod

Jde o první díl z nově připravované edice O psaní... Knížky by měly pravidelně vycházet a přinášet zajímavé informace pro všechny milovníky literatury. Nejen pro ty, kteří chtějí sami psát, ale i pro ty, které zajímá zákulisí literatury a literárního světa.První díl obsahuje 16 rozhovorů s úspěšnými literáty. Kniha je rozdělena na 2 části. První tvoří velké osobnostní rozhovory se spisovateli, spisovatelkami a scenáristy o psaní, druhou část pak tvoří hovory o žánrech. V první části jsou rozhovory s těmito autory: Březinová Ivona, Burdová Michaela, Fišarová Michaela, Formánek Josef, Jarchovský Petr, Körnerová Hana Marie, Obermannová Irena, Uhlíř Jaroslav, Urban Josef. Na závěr je rozhovor s autorem světového formátu, jeho knihy už vyšly v 17 jazycích, jmenuje se Denis Thériault a naše agentura tohoto autora přivedla na český trh.


Ve druhé části knihy jsou tyto rozhovory:


O psaní detektivky s Janem Rybářem

O psaní historického románu s Luďkem Wellnerem

O psaní hororu s Otomarem Dvořákem

O psaní literatury pro ženy s Bárou Nesvadbovou

O psaní pohádek s Michalem Černíkem

O psaní sci-fi s Ondřejem Neffem

Myslím tedy, že se máme všichni na co těšit :) Já se na vás těším moc!

Populární příspěvky
Prohlédněte si i jiné články
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic