Veletrh Svět knihy 2018

May 6, 2018

Před námi je další možnost setkání a popovídání o knihách a psaní! Už ve čtvrtek se uskuteční má beseda na veletrhu Svět knihy, kam vás tímto srdečně zvu. Přijďte se podívat a dozvědět se něco víc o mé novince Dcera hvězd, ale i celkově o psaní knih. Samozřejmě si můžete připravit vlastní otázku a přinést si knížky k podpisu ;-) 

Začínáme v 17 hodin v sálu fantasy a scifi dne 10. 5. 2018. 

 

 

 

A aby toho nebylo málo, na veletrhu se můžeme vidět hned dvakrát! Nejen ve čtvrtek, ale i v sobotu! Dne 12. 5. 2018 se totiž uskuteční křest nové knihy paní Markéty Dočekalové s názvem O psaní - Chci vědět víc!,  kterou vydala agentura a nakladatelství Mám talent. V knize se objevuje rozhovor s mou maličkostí, a proto budu na křtu knížky také přítomná. Navíc na křest navazuje i beseda s autory, takže myslím, že program je opravdu pestrý. Setkat se tu můžete i s dalšími spisovateli, tak neváhejte přijít! 

 

Křest se bude konat v sobotu 12. května na veletrhu v Literární kavárně v 18 hod

 

Jde o první díl z nově připravované edice O psaní... Knížky by měly pravidelně vycházet a přinášet zajímavé informace pro všechny milovníky literatury. Nejen pro ty, kteří chtějí sami psát, ale i pro ty, které zajímá zákulisí literatury a literárního světa.

 

 

První díl obsahuje 16 rozhovorů s úspěšnými literáty. Kniha je rozdělena na 2 části. První tvoří velké osobnostní rozhovory se spisovateli, spisovatelkami a scenáristy o psaní, druhou část pak tvoří hovory o žánrech. V první části jsou rozhovory s těmito autory: Březinová Ivona, Burdová Michaela, Fišarová Michaela, Formánek Josef, Jarchovský Petr, Körnerová Hana Marie, Obermannová Irena, Uhlíř Jaroslav, Urban Josef. Na závěr je rozhovor s autorem světového formátu, jeho knihy už vyšly v 17 jazycích, jmenuje se Denis Thériault a naše agentura tohoto autora přivedla na český trh.

 

Ve druhé části knihy jsou tyto rozhovory:

 

O psaní detektivky s Janem Rybářem

O psaní historického románu s Luďkem Wellnerem

O psaní hororu s Otomarem Dvořákem

O psaní literatury pro ženy s Bárou Nesvadbovou

O psaní pohádek s Michalem Černíkem

O psaní sci-fi s Ondřejem Neffem

 

 

Myslím tedy, že se máme všichni na co těšit :) Já se na vás těším moc! 

 

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Líbí se mi
Please reload

Featured Posts

Propojení Dcery hvězd a Spojení duší?

March 29, 2020

1/10
Please reload

Recent Posts
Please reload

Search By Tags
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
Follow Us

Registrace

FOLLOW ME

  • Google+ Social Icon
  • Instagram Social Icon

© 2017 by Michaela Burdová. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now