Je vaším snem napsat knihu? 

Toužíte ji držet v rukou, vytištěnou, VYDANOU u renomovaného nakladatelství? 

Přestaňte jen snít a uveďte svůj sen v REALITU! 

Osvojte si 4 základní kroky, díky kterým napíšte svůj vlastní JEDINEČNÝ PŘÍBĚH 

Zjistěte, jak stvořit REÁLNÉ, UVĚŘITELNÉ postavy

Odhalte TAJEMSTVÍ úvodní věty 

Zjistěte, jak OSLOVIT NAKLADATELE a jak se vyrovnat s tvůrčí krizí

Každý z nás má nějaký sen. Mnohdy se ale bojíme vykročit vpřed a tak jen čekáme a doufáme, že jednoho dne se nám náš sen splní. Sny se skutečně stávají realitou, ale pouze tehdy, když uděláme první krok a vrhneme se do akce! Věřím, že každý z nás si může splnit svůj sen, žádný sen totiž není nemožný. Stačí udělat první krůček... Třeba si přečíst knihu, která vám pomůže vydat se tím správným směrem. 

Pokud je vaším snem napsání a vydání vlastní knihy, jste tu správně. 

Ebook 4 kroky jak napsat knihu vám splnění vašeho snu sice nezaručí, ale pomůže vám nastartovat odhodlání a touhu vydat se do akce! Ukáže vám, že napsání knihy není nic nereálného. 

Všechno přece jde, když člověk chce. 

CHCETE SI SPLNIT SVŮJ SEN? CHCETE NAPSAT KNIHU?

Ebook 4 kroky jak napsat knihu vám poskytne unikátní náhled do tvůrčího světa autorky 13 fantasy románů Michaely Burdové. Budete si moci přečíst její zkušenosti, které získala za 13 let vydávání knih u renomovaného nakladatelství. Odhalíte mnoho jejích tipů, rad a doporučení a dokonce si budete moci své nové dovednosti i procvičit díky mnoha cvičením a úkolům, které ebook obsahuje. 

  • Dozvíte se jak vytvořit živou postavu. 

  • Naučíte se napsat skvělý začátek knihy, vydržet u psaní středu a také vytvořit napínavý konec. 

  • Můžete se těšit na různé úkoly a cvičení a u každé kapitoly samozřejmě nechybí 1 ze 4 kroků, jak napsat knihu. 

  • A to není všechno. Ebook obsahuje i bonusy a to rovnou dva: Jak se vyrovnat s psací krizí a Jak nejlépe oslovit nakladatele

  • A ještě něco navíc! DÁREK v podobě pracovního sešitu vám přijde společně s ebookem přímo na váš email

BONUS zdarma ke každému ebooku

Jako dárek ke každému ebooku obdržíte pracovní sešit v hodnotě 250 Kč úplně zdarma. Sešit je připravený tak, abyste do něho mohli snadno zapisovat a vyplňovat všechny úkoly a kroky zadané v ebooku.

Pořád si nejste jistí? 

Mrkněte na ukázku přímo z ebooku.

Co na knihu říkají čtenáři?

Andoriel

„Co to píšete?“

„Většinou podstatná jména, přídavná jména, slovesa a předložky.“ *

Už si přesně nepamatuju, které slovní druhy ten pán v jednom z mých oblíbených filmů vyjmenoval a v jakém pořadí, ale občas si na něj vzpomenu, když se snažím nějaká slovíčka poskládat sama. Není to tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Napsat příběh, který bude mít začátek i konec, kde se čtenáři nebudou ztrácet v dlouhých popisech, postavy budou uvěřitelné a děj bude popsaný tak, aby si ho každý dovedl představit, může být docela oříšek.

E-kniha ‚4 kroky jak napsat knihu‘ od Míši Burdové je v kontextu toho, co jsem napsala výše, louskáček. Pomůže, poradí a odpoví na otázky, které se honí hlavou každému, kdo se snaží zapsat příběh. Je jedno, jestli ho píše sám pro sebe, pro kamarády a známé nebo se o něj chce podělit se čtenáři prostřednictvím některého nakladatelství. Ostatně, to je v této knize také – jak oslovit nakladatele (Bomba! Přesně to budu v daleké budoucnosti potřebovat!)

Občas se pokouším nějaké slovní druhy poskládat do příběhu, zatím pro kamarády a známé, a když si nejsem jistá jak pokračovat, 4 kroky mě popostrčí dál.

Děkuju, Míšo

ája11.jpg

Share the amazing things customers are saying about your business. Double click, or click Edit Text to make it yours.

Péťa

Vždycky jsem si chtěla vyzkoušet napsat knihu, ale nevěděla jsem jak na to. Byl to můj tajný sen, který jsem se bála přiznat. Míšin ebook mi obrovsky pomol, ukázal mi co a jak mám udělat a jak vůbec začít. A hlavně jak stvořit skvělé postavy, dotazník hrdiny mi hodně pomohl. 

19106076_10208398767118438_3253460945900

Share the amazing things customers are saying about your business. Double click, or click Edit Text to make it yours.

Kikin Ka

slkeorudnoinf

joeifoeir

soeifjaoeifaeirau

Kika.jpg

Share the amazing things customers are saying about your business. Double click, or click Edit Text to make it yours.

Eliška Svobodová

4 kroky jak napsat knihu je e-book pro začínající autory psaný přátelskou formou, nenuceně a srozumitelně. Obsahuje mnoho detailně rozepsaných bodů, které vám pomohou připomenout si základní stavbu dobrého příběhu. Od tvorby postav přes zaplétání děje, až k závěrečným úpravám a samotnému vydání. Vše je doplněno o poznámky z osobní zkušenosti autorky, o které se tímto s vámi podělí. Dozvíte se, jak k tvorbě díla sama přistupuje, což může být zajímavé nejen pro budoucí spisovatele, ale i její fanoušky.

Zda se jejím postupem začnete řídit, nebo ne, záleží čistě na vás. Za mě však rozhodně není ke škodě nechat se inspirovat. Vyzkoušet, zda vám právě takový postup sedne, si můžete na úkolech z přiloženého pracovního sešitu. Oceňuji možnost poslat ukázku své tvorby z něj přímo autorce na poskytnutý e-mail.

Jste připraveni se rozepsat?

eliska_svobodova.jpg

Share the amazing things customers are saying about your business. Double click, or click Edit Text to make it yours.

Autorka

MICHAELA BURDOVÁ

"Patří mezi hvězdy české fantastiky."

- Martin Fajkus, časopis Pevnost

Autorka bestselleru Poselství jednorožců, kterého se prodalo 20 000 výtisků a letos vyšel další dotisk. 

Míša má na kontě 13 knih, dva ebooky a překlady v zahraničí. Za své knihy získala ocenění i nominace a podniká besedy se čtenáři po celé ČR. 

Kromě psaní se věnuje kreslení a olejomalbě a pořádá výstavy.

Miluje zvířata, je vegetariánka a žije na statku s manželem, třemi pejsky, šesti kočkami, husami, kachnami, slípkami a dalším zvířectvem. 

 

Objednávám ebook 4 kroky jak napsat knihu

jen za 340 Kč 

Vertical_3D_cover_version.png

Po objednání vám přijde na email potvrzení objednávky s údaji k platbě. Po zaplacení očekávejte svůj ebook i s dárkem na vašem emailu. Stačí otevřít, kliknout a číst :) 

Důležité: Nezapomeňte prosím do poznámky u platby uvést vaše jméno a příjmení! Usnadníte mi tím orientaci v platbách. Děkuji.

Chcete využít slevu? 

Četli už jste autorčinu novou fantasy Dcera hvězd? 

Pokud si k ebooku přihodíte ještě tuto tištěnou knihu pouze za 260 Kč (původní cena 349 Kč), získáte ebook 4 kroky jak napsat knihu jen za 180 Kč. 

Dcera hvězd