20210120_155508_edited.jpg

NOVÁ FANTASY SPOJENÍ DUŠÍ - ZNAMENÍ DRAKA

 

Fanatické kněžky, týrané dívky z církve Čtyř matek, hranice, za kterou se ukrývá prokletá země nečisté magie zarostlá džunglí, stvůry a hrdinové, kteří skrývají temná tajemství. To vše na vás čeká v mé chystané knize Spojení duší - Znamení draka

TIP! Pokud jste si oblíbili svět darkíly Arinaly z Dcery hvězd, můžete se těšit na propojení obou knih - příběhy se totiž odehrávají ve stejném světě! 

IMG_20200925_173336.jpg

Nové obrazy v galerii!

 

Mrkněte na mou novou tvorbu...

IMG_20190208_182155.jpg

V prodeji

Samota je jako červ, který vás zevnitř pomalu užírá. Dcera hvězd Arinala, kdysi mocná válečnice bohů, zůstala sama mezi obyčejnými smrtelníky. Odolá instinktům vražedkyně?

 

Dcery hvězd se staly po válce bohů štvanou zvěří. Zbídačenému světu vládne krutou rukou zrůdný národ gronů, kvůli kterému všechna království zanikla. Lidé nepředstavují nic jiného než otrockou sílu a potravu pro stvůry.

V lese za osadou hnije tajemství deroucí se ze záhrobí. Arinala se stala součástí plánu čehosi, co mělo zůstat dávno pohřbené. Co když ale sama sebe připravila o jedinou možnost, jak z téhle noční můry uniknout? Může se znovu stát Dcerou hvězd, nebo už je pozdě? 

title.png

Prohlédněte si upoutávku

Plakát DH2.jpg

I ten největší hrdina v sobě skrývá zlo...

title.png

Přečtěte si celou kapitolu z knihy Dcera hvězd!

Stačí vyplnit formulář a kapitola Vám bude obratem doručena na Váš e-mail!

komplet.jpg
Dotisk BESTSELLERU komplet Poselství jednorožců V PRODEJI
Po téměř 11 letech se stal autorčin bestseller trilogie Poselství jednorožců vyprodaný. Prodalo se neuvěřitelných 20 TISÍC VÝTISKŮ.
Nakladatelství Fragment proto vydalo dotisk a série se v lednu 2019 opět objevila na pultech knihkupců.  
kniha-Posolstvo-jednorozcov---Strazci-do
PJ3 SRBSKO.jpg
Burdova_son of hell1.jpg
Dotisk Poselství jednorožců - Strážci dobra na SLOVENSKU
Poselství jednorožců má i slovenské fanoušky a nyní vyšel nově dotisk prvního dílu! 
Další překlady autorčiných knih v zahraničí: Poselství jednorožců - Srbsko, Syn pekel - Amazon (angličtina) 
Toužíte napsat vlastní knížku? 
Chcete znát základní TIPY, jak dovést PŘÍBĚH DO KONCE?
Chcete vědět, JAK OSLOVIT NAKLADATELE? 
Ebook 4 KROKY JAK NAPSAT KNIHU vám
se vším pomůže 

VOLÁNÍ SIRÉNY je svůdné, ale smrtelně nebezpečené.

Pevnost

 

Michaela Burdová dokazuje, že ji inspirace neopouští. Každá její série je originální a zcela se odlišuje od

 

předchozí. 

Fragment

Kniha zaujme především skvěle vykreslenými hlavními hrdiny, kteří vždy umí překvapit. Burdové se podařilo splést jejich příběhy tak, aby žádný nevedl do ztracena a všechny se řídily zákony logiky. A romantika? I tu zde najdete, ale opravdu jen decentní špetku. Syn pekel je příjemná, svižná a napínavá oddechovka pro všechny příznivce fantasy.

Pevnost

Autorčiny knihy

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Výběr z videí

IMG_20200925_173336
IMG_20201002_090944
IMG_20190225_104315
IMG_20190313_125143

Ukázka z Galerie

Krom psaní se Míša věnuje i olejomalbě zvířat a kresbě ilustrací ke svým knihám. 

 

Ohlasy čtenářů

Hledala jsem knížky, které by moje neteřinky naučily, že čtení je zábava, a narazila jsem na spisovatelku Míšu Burdovou. Koupila jsem její sérii Poselství jednorožců, a protože do svátků, narozenin, vánoc a jiných vhodných příležitostí k předání dárku zbýval ještě nějaký čas, začetla jsem se sama. Nejdřív jen tak letmo, abych zjistila, co to vlastně je, pak pečlivěji a nakonec jsem četla po nocích, abych dočetla, než půjde kniha dál. Číst začaly i neteřinky a já byla nadšená.

Od Míši máme všechny knížky, které jí vyšly. Přiznávám, že jsem všechny přečetla, než jsem je předala dál, a některé se mi vůbec nechtělo pouštět z tlap. Naštěstí jsou neteřinky fajn a knížky mezi námi pořád kolují.

Díky Míše je čtení zábava i pro neteře a za nejlepší důkaz považuju to, že knihu, kterou neteřinka dostala pod stromeček, měla za dva dny přečtenou a mámila na mě další díl.

A moje nejoblíbenější? Opravdu si mám vybírat? Tak si vyberu... Sorgana :D To je bez přemýšlení moje nejvíc oblíbená postava.

Andoriel

Už od mala mám velkou zálibu ve čtení. Začalo to dětskými pohádkami a postupně se přidali další knižní žánry. Mezi mé oblíbené žánry patří detektivní příběhy, dobrodružné, sci-fi a hlavně pak fantasy.

Fantasy knihy mě oslovili hlavně v sedmé třídě na základní škole, kdy jsem si v knihkupectví zakoupil první knihu od Michaely Burdové, a to Křišťály moci – Hněv Pána ohně. Zprvu jsem knihu četl jen namátkově, ale jakmile se začala dějová linie stáčet různými směry, a kniha mi dávala postupně větší smysl, vyvstali různé otázky, na které jsem hledal odpovědi na dalších stranách této úžasné knihy. Postupně mi docházelo že tomu něco chybí, a bylo to tím, že jsem začal číst druhý díl této úžasné knižní řady. Po přečtení knihy, kdy jsem věděl část příběhu, a prožil ty úžasné chvíle napětí, chtěl jsem těchto chvil více. Dokoupil jsem si postupně ostatní díly Křišťálů moci a započla velká honba Neilin a Awrixela za křišťáli moci. Postupné získávání těchto křišťálů doplňovali mnohá úskalí, které museli zdolat hlavní hrdinové a vyrovnat se se smrtí blízkých i daru od smrti samotné. Celkový závěr je úžasný a propracovaný. Celý tento příběh mě mnoho nadchl. Krásně popsaná je vzpomínka na Terien a Sorgana v e-knize Terienina Minulost.

Po této úžasné zkušenosti jsem si zakoupil omnibus Poselství jednorožců a pln očekávání jsem čekal na další příběh. Už od prvních stránek jsem věděl, že mě tato kniha, složená ze všech tří dílů, vtáhne a nepustí. A tak se i stalo. Seznamování Aranis, Veragina a chrabrého Snížka bylo velmi úsměvné.

Ruda Sekal

"Pamatuji si, když mi mamka koupila první díl Křišťálů moci. Nejdřív jsem tu knížku nechtěla číst, ale jakmile jsem začala už nešlo přestat a na každý další díl jsem byla strašně natěšená. A ani další série jako Syn pekel, Poselství jednorožců a Volání sirény nebyly výjimkou. Ty knížky jsou prostě jako droga, ale rozhodně zdraví prospívající."

Anna Janská

SYN PEKEL

Temněji podbarvená fantasy s nádechem Tolkiena. To je Syn pekel! Moc se mi v knížkce líbily obrázky na konci od samotné autorky! Je hezké vidět, jak si představuje samotné hrdiny :). Syna pekel ocení fanoušci vlkodlaků, tvrdé fantasy a dobrodružství z pera Michaely Burdové!

VOLÁNÍ SIRÉNY

Odpočinkové čtení pro čtenáře, které zbožňuji sirény, krásy jižní Anglie, fantasy a návrat do minulosti! Knížku jsem měla přečtenou za dva dny!

Kristýna Hervertová