Už máte doma válečnici bohů?

Nová fantasy

POSLEDNÍ PALADIN

jako dárek!

Jak dobře se orientujete v mém světě knih? :) Víte, kolikátá je Dcera hvězd má napsaná a vydaná kniha? Pokud odpovíte na tuto otázku, můžete Dceru hvězd získat za pár kaček ;-)

Dokáže bývalá válečnice bohů odolat instinktům vražedkyně?

Dcery hvězd se staly po válce bohů štvanou zvěří. Zbídačenému světu vládne krutou rukou zrůdný národ gronů, kvůli kterému všechna království zanikla. Lidé nepředstavují nic jiného než otrockou sílu a potravu pro stvůry.

V lese za osadou hnije tajemství deroucí se ze záhrobí. Arinala se stala součástí plánu čehosi, co mělo zůstat dávno pohřbené. Co když ale sama sebe připravila o jedinou možnost, jak z téhle noční můry uniknout? Může se znovu stát Dcerou hvězd, nebo už je pozdě?

Pouze 9 z vás může mít doma mou nejnovější fantasy Dcera hvězd za novoroční ceny :) A pouze jeden z vás ji může získat se speciálním dárkem! Jedná se o první díl fantasy románu Řád světla - Poslední Paladin od Tomáše Mestka!

Co pro to musíte udělat?

Stačí, když odpovíte na jednoduchou otázku. Kdo mi zašle emailem odpověď jako první, získává Dceru hvězd jen za 280 Kč (místo 349 Kč) a k tomu knihu Poslední Paladin zcela zdarma.

Druhý v pořadí získává Dceru hvězd za zatím nejnižší cenu 150 Kč :)

Další dva můžete mít Dceru hvězd pouze za 180 Kč.

A posledních 5 z vás ji získává za 240 Kč.

A navíc ke každé objednávce dostanete slevu 10% právě na knížku Řád světla - Poslední Paladin ;-)

A jaká je ta otázka?

Kolikátá je Dcera hvězd má napsaná a vydaná kniha? (komplet Poselství jednorožců se nepočítá, to je jakoby nové vydání :)

Své odpovědi zasílejte na michaela.nelien@seznam.cz a očekávejte e-mail, ve kterém se dozvíte, jak jste byli rychlí a kolikátí jste v pořadí ;-)

Populární příspěvky
Prohlédněte si i jiné články
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic