Recenze od čtenářky

October 21, 2017

Ahoj všichni! Ráda bych zde zveřejnila takovou menší recenzi na mé knížky od čtenářky Kristýnky Hervertové. Bohužel nevlastní blog a tak mě napadlo, že bych mohla její recenzi zveřejnit přímo já. Udělala mi totiž velikou radost a je škoda se o ni nepodělit s vámi :) 

 

POSELSTVÍ JEDNOROŽCŮ Výborná a promyšlená fantasy série s kouzelným světem a elfy!

Taky bych takhle poutavě chtěla umět vyprávět v sedmnácti :)

 

KŘIŠŤÁLY MOCI 1. Zbožňuju Arwinina a Neillinina dobrodružství, křehkou zakázanou lásku Terien a Sorgana plus krásně propracovaný fantasy svět, který je podobný zahraničním spisovatelům. O to jsem více hrdá, že máme mezi spisovateli takovýto poklad!

 

KŘIŠŤÁLY MOCI 2. Druhý díl Křišťálů moci nám přivede nové skvělé hrdiny, které jsem si oblíbila stejně tak jak Neillin a Awrixel! Kouzelná výprava za křišťály a jejich strážci je napínavá a úplně vás dostane! Knížku neodložíte!

 

KŘIŠŤÁLY MOCI 3. Knížka byla opět úžasně promyšlená, rychle se čte, je vtipná a hrdinové jsou skvělí! Dostávaly R'Tilesovi hlášky, Neillinina tvrdohlavost, Awrixelova oddanost chránit skupinu, Ellenesina chytrá řešení a mnoho dalšího!

 

KŘIŠŤÁLY MOCI 4. Závěrečný díl byl opravdu velkolepý! Přišlo mi, že je to trochu jiné, než ostatní tři díly ale dobrým způsobem…! Tolik zvratů, napětí, náhlých smrtí a úžasného hořkosladkého konce. Který vlastně nebyl hořký, ale úžasný! Zbožňuju tuhle sérii!

 

SYN PEKEL Temněji podbarvená fantasy s nádechem Tolkiena. To je Syn pekel! Moc se mi v knížkce líbily obrázky na konci od samotné autorky! Je hezké vidět, jak si představuje samotné hrdiny :). Syna pekel ocení fanoušci vlkodlaků, tvrdé fantasy a dobrodružství z pera Michaely Burdové!

 

 

VOLÁNÍ SIRÉNY Odpočinkové čtení pro čtenáře, které zbožňuji sirény, krásy jižní Anglie, fantasy a návrat do minulosti! Knížku jsem měla přečtenou za dva dny!

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Líbí se mi
Please reload

Featured Posts

Už máte doma válečnici bohů?

January 24, 2019

1/10
Please reload

Recent Posts
Please reload

Search By Tags
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
Follow Us

Registrace

FOLLOW ME

© 2017 by Michaela Burdová. Proudly created with Wix.com

  • Google+ Social Icon
  • Instagram Social Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now