Letní počteníčko

July 3, 2018

Taky si užíváte léta? :) Prázdniny jsou konečně tady a s nimi i pohodička, leháro a spousta zábavy. Asi i vy patříte mezi jedince, kteří si zábavu užívají s knížkou v ruce, jinak byste na můj blog nejspíš nezavítali :) A právě pro vás mám na léto připravenou skvělou akci. 

 

Nedávno vyšla má nová kniha s názvem Dcera hvězd. První díl o válečnici bohů si můžete zakoupit jak v knihkupectvích a na internetu, tak i přímo u mě. Snad vám zpříjemní dny trávené jak u vody, na chatě nebo třeba na dovče u moře ;-) 

 

 

Proto si ji nyní můžete objednat pouze za 290 Kč (místo 349 Kč). Poštovné je jen 60 Kč a knížka Vám přijde rovnou domů. Kdo bude rychlý a objedná ještě dnes, získá zdarma mini komiks k Dceři hvězd a také ebook 4 kroky jak napsat knihu zdarma. 

 

Jsou pro vás také připraveny další dárky - sada záložek, podpisová kartička a ilustrace ke knížce. Všechno v jednom balíčku. 

 

A aby toho čtení na to léto nebylo málo, můžete si rovnou objednat i další mé knížky se slevou 10%. Jedná se o Snížkova dobrodružství, Syna pekel nebo Volání sirény, či o Křišťály moci - Minotaura

 

 

 

Pokud Vás nabídka zaujala, pište na můj email michaela.nelien@seznam.cz, nebo rovnou objednávejte vyplněním objednávky ZDE

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Líbí se mi
Please reload

Featured Posts

Už máte doma válečnici bohů?

January 24, 2019

1/10
Please reload

Recent Posts
Please reload

Search By Tags
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
Follow Us

Registrace

FOLLOW ME

© 2017 by Michaela Burdová. Proudly created with Wix.com

  • Google+ Social Icon
  • Instagram Social Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now