První ilustrace k mé knize Dcera hvězd!

"Volala jsem a prosila, žadonila jsem o pomoc velectěné Válečnice noci, vykřikovala jsem své omluvy, ale darkíly jsou bytosti hrdé. Ač jim v žilách koluje čest, a ochrana Míru je jejich údělem, odpuštění nemají v povaze."

Myslím, že obrázků k Dceři hvězd budu mít docela hodně :D Začala jsem na nich pracovat už v průběhu prvních kapitol. Zatím Vám představím čtyři. Práce na rukopisu mě opravdu baví, a proto se vyžívám i v kreslení ilustrací. Snad se Vám budou líbit a navnadí vás na knížku ;-)

A kdo že se to na nich vůbec objevuje?

Samozřejmě hlavní hrdinka Arinala - Dcera hvězd. Poslední přeživší darkíla ve světě, v němž jsou lidé žrádlem pro stvůry, kde vládnou obrovití a krutí groni a kde jsou lidská království dávnou vzpomínkou. Osamocená ve světě, který bohové opustili. Existuje vůbec něco, pro co má smysl žít?

Keliah - jediná dívka vyrůstající mezi surovými grony. Vypadá jako člověk, ale je tomu opravdu tak? Ovládá nadpřirozené síly a sama je sužována touhou po muži, jenž je dávno mrtvý. Co ale znamená smrt?

Thargos - syn Pána Černých lesů Zaba. Nevlastní bratr Keliah. Thargos nesdílí otcovy názory ani pohled na svět, a už vůbec ne jeho slepou věrnost k ostatním Pánům gronů. Thargos má vlastní vize. Žádný z jeho cílů však nemůže zastínit lásku k jeho jediné sestře.

Chtěli byste vidět ještě další obrázek? Všichni, kdo jsou registrovaní v mém mailing listu už ho viděli. A k tomu navíc i četli první kapitolu z Dcery hvězd :) Můžete se k nim přidat. Má poslední ilustrace se týká démona, jemuž říkají Krotitel.

Populární příspěvky
Prohlédněte si i jiné články
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic