První ilustrace k mé knize Dcera hvězd!

July 17, 2017

"Volala jsem a prosila, žadonila jsem o pomoc velectěné Válečnice noci, vykřikovala jsem své omluvy, ale darkíly jsou bytosti hrdé. Ač jim v žilách koluje čest, a ochrana Míru je jejich údělem, odpuštění nemají v povaze."

 

Myslím, že obrázků k Dceři hvězd budu mít docela hodně :D Začala jsem na nich pracovat už v průběhu prvních kapitol. Zatím Vám představím čtyři. Práce na rukopisu mě opravdu baví, a proto se vyžívám i v kreslení ilustrací. Snad se Vám budou líbit a navnadí vás na knížku ;-) 

 

A kdo že se to na nich vůbec objevuje? 

 

Samozřejmě hlavní hrdinka Arinala - Dcera hvězd. Poslední přeživší darkíla ve světě, v němž jsou lidé žrádlem pro stvůry, kde vládnou obrovití a krutí groni a kde jsou lidská království dávnou vzpomínkou. Osamocená ve světě, který bohové opustili. Existuje vůbec něco, pro co má smysl žít?

 

Keliah - jediná dívka vyrůstající mezi surovými grony. Vypadá jako člověk, ale je tomu opravdu tak? Ovládá nadpřirozené síly a sama je sužována touhou po muži, jenž je dávno mrtvý. Co ale znamená smrt? 

 

Thargos - syn Pána Černých lesů Zaba. Nevlastní bratr Keliah. Thargos nesdílí otcovy názory ani pohled na svět, a už vůbec ne jeho slepou věrnost k ostatním Pánům gronů. Thargos má vlastní vize. Žádný z jeho cílů však nemůže zastínit lásku k jeho jediné sestře. 

 

 

 

 

 Chtěli byste vidět ještě další obrázek? Všichni, kdo jsou registrovaní v mém mailing listu už ho viděli. A k tomu navíc i četli první kapitolu z Dcery hvězd :) Můžete se k nim přidat. Má poslední ilustrace se týká démona, jemuž říkají Krotitel. 

 

 

 

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Líbí se mi
Please reload

Featured Posts

Už máte doma válečnici bohů?

January 24, 2019

1/10
Please reload

Recent Posts
Please reload

Search By Tags
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
Follow Us

Registrace

FOLLOW ME

© 2017 by Michaela Burdová. Proudly created with Wix.com

  • Google+ Social Icon
  • Instagram Social Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now