První ilustrace k mé knize Dcera hvězd!

July 17, 2017

"Volala jsem a prosila, žadonila jsem o pomoc velectěné Válečnice noci, vykřikovala jsem své omluvy, ale darkíly jsou bytosti hrdé. Ač jim v žilách koluje čest, a ochrana Míru je jejich údělem, odpuštění nemají v povaze."

 

Myslím, že obrázků k Dceři hvězd budu mít docela hodně :D Začala jsem na nich pracovat už v průběhu prvních kapitol. Zatím Vám představím čtyři. Práce na rukopisu mě opravdu baví, a proto se vyžívám i v kreslení ilustrací. Snad se Vám budou líbit a navnadí vás na knížku ;-) 

 

A kdo že se to na nich vůbec objevuje? 

 

Samozřejmě hlavní hrdinka Arinala - Dcera hvězd. Poslední přeživší darkíla ve světě, v němž jsou lidé žrádlem pro stvůry, kde vládnou obrovití a krutí groni a kde jsou lidská království dávnou vzpomínkou. Osamocená ve světě, který bohové opustili. Existuje vůbec něco, pro co má smysl žít?

 

Keliah - jediná dívka vyrůstající mezi surovými grony. Vypadá jako člověk, ale je tomu opravdu tak? Ovládá nadpřirozené síly a sama je sužována touhou po muži, jenž je dávno mrtvý. Co ale znamená smrt? 

 

Thargos - syn Pána Černých lesů Zaba. Nevlastní bratr Keliah. Thargos nesdílí otcovy názory ani pohled na svět, a už vůbec ne jeho slepou věrnost k ostatním Pánům gronů. Thargos má vlastní vize. Žádný z jeho cílů však nemůže zastínit lásku k jeho jediné sestře. 

 

 

 

 

 Chtěli byste vidět ještě další obrázek? Všichni, kdo jsou registrovaní v mém mailing listu už ho viděli. A k tomu navíc i četli první kapitolu z Dcery hvězd :) Můžete se k nim přidat. Má poslední ilustrace se týká démona, jemuž říkají Krotitel. 

 

 

 

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Líbí se mi
Please reload

Featured Posts

Propojení Dcery hvězd a Spojení duší?

March 29, 2020

1/10
Please reload

Recent Posts
Please reload

Search By Tags
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
Follow Us

Registrace

FOLLOW ME

  • Google+ Social Icon
  • Instagram Social Icon

© 2017 by Michaela Burdová. Proudly created with Wix.com